Vyhledat
  • macugovalubica@gmail.com

Ružová a levanduľová (kvetová) voda

Pripravili sme pre Vás novinku - úžasné KVETOVÉ VODY. Ich pravidelným používaním zlepšíte stav Vašej pokožky a okrem toho získate aj iné benefity.

RUŽOVÁ KVETOVÁ VODA

čistí pokožku, odstraňuje čierne bodky, vyrovnáva jej pH, má antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, zbavuje pokožku jemných vrások a zjednocuje tón pleti. Pôsobí osviežujúco, zbaví Vás opuchu a únavy očí. Dokonca hydratuje vlasy, podporuje prekrvenie pokožky hlavy a rast vlasov. Ukľudňuje pri popáleninách. Ak si urobíte obklad, pomáha pri bolestiach hlavy. Pri kloktaní sa zbavíte zápachu z úst a pomôže aj boľavým ďasnám, ktoré jemne podtierate tampónom napusteným ružovou vodou. Je vhodná do kúpeľa. Ak Vám syntetické parfumy spôsobujú problémy, je ich prírodným ekvivalentom. Jej využitie je aj pri fixovaní, ako aj pri odstránení mejkapu.LEVANDUĽOVÁ KVETOVÁ VODA


O levanduli sa toho napísalo naozaj veľa, takže len budem opakovať slová, ktoré sa všade objavujú. Je známa naozaj v mnohých krajinách a má mnoho odrôd. Tak ako samotná levanduľa aj levanduľová kvetová voda má upokojujúce účinky a to nielen na psychiku, ale aj na pleť. Mierni začervenanie, pôsobí jemne dezinfekčne, dodáva pokožke sviežosť. Pomáha pri akné, znižuje tvorbu kožného mazu a vyrovnáva pH pokožky, teda slúži na čistenie všetkých typov pleti, ošetruje drobné ranky a pôsobí upokojujúco pri podráždení, preto je vhodná aj po holení. Regeneruje vlasovú pokožku, po masáži vlasovej pokožky dochádza k posilneniu vlasov a uľahčuje rozčesávanie.

Je prírodným osviežovačom vzduchu a zároveň ekologickým prostriedkom na ošetrenie zvieracích pelechov, môže sa použiť na prevoňanie bielizne pri žehlení a ako odpudzovač molí a hmyzu.


OBIDVA PRODUKTY BIO LEVANDUĽOVÚ KVETOVÚ VODU A BIO RUŽOVÚ KVETOVÚ VODU NÁJDETE V SIETI OBCHODOV CYPRIANUS A POSTUPNE JU PRIDÁME NA NAŠU WEBOVÚ STRÁNKU. MÔŽETE SI JU OBJEDNAŤ AJ MAILOM V NAŠOM KONTAKTNOM FORMULÁRI NA STRÁNKE www.cyprianus.org.

291 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše